headerphoto

Atviras Lietuvos Džiudžitso turnyras Jurbarke

„ATVIRO LIETUVOS DŽIUDŽITSO

TURNYRAS 2010“

PROTOKOLAS

2010-03-06

Jurbarkas

Turnyro data: 2010-03-06

Vieta: Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, Vydūno g. 15, Jurbarkas

Organizatoriai: Lietuvos džiudžitso ir kobudo federacija, sporto klubas „Pantera“

varžybų vyr. teisėjas – Vytautas Smirnovas, gyv. Parko g. 9, Šakiai

teisėjas-referis – Mindaugas Smirnovas, gyv. Kęstučio g. 35-5, Jurbarkas

teisėjas-referis – Edmundas Štarevičius, Kaunas

vyr. sekretorė  – Aušra Smirnovienė, gyv. Kęstučio g. 35-5, Jurbarkas

Dalyviai:

    Jurbarko sporto klubas „Pantera“ – 15
    Šakių sporto klubas „Audra“ – 4
    Vilniaus sporto klubas „Dinamic Martial Arts“ – 8
    Vilnius – 1
    Šakių sporto klubas „Ošimas“ – 35
    Kauno sporto klubas ”Džiudžitsu“ – 5
    Ukmergės sporto klubas „Dziudo“ – 9
    Molėtų sporto klubas „Igoramas“ – 3
    Kauno sporto klubas „Juozo Vinsos“ – 5
    Elektrėnai „Pantera“ – 2
    Vievis „Boksidas“ – 1
    Plungės sporto klubas „Riteris“ – 1
    Viso: 89 dalyviai (jauniausias – 7 metų, vyriausias – 50 metų)

Amžiaus grupės, svorio kategorijos ir nugalėtojai:

Svorio kategorija 28 kg                Amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Paulius Smirnovas 8 25 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Edvinas Ževžikovas 7 25 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Arnas Eidiukaitis 7 28 Šakiai „Ošimas“ 3

Svorio kategorija 32  kg              Amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Sakas 11 31 Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Lukas Šileika 9 32 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Lukas Kairis 8 31 Vilnius Dinamic Martial Arts 3
4. Mantas Icikevičius 8 29 Jurbarkas „Pantera“
5. Mindaugas Naujokas 9 31 Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija 36 kg          Amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mažvydas Bernikas 10 35 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Aurimas Stanaitis 11 32 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Mintaras Šakys 11 35 Jurbarkas „Pantera“ 3
4. Gediminas Beržinskas 10 34 Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija 40 kg            Amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Aliašėvič 11 40 Vilnius Dinamic Martial Arts 1
2. Edvinas Balsaitis 10 37 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Šarūnas Špinderaitis 9 38 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Armondas Eidukaitis 9 39 Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija 45 kg               Amžiaus grupė nuo 6 m.  iki 11 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Levišauskas 10 45 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Mintaras Levišauskas 10 43 Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija 45  kg               Amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gytis Lazauskas 12 41 Vilnius Dinamic Martial Arts 1
2. Tomas Smirnovas 14 45 Kaunas „Džiudžitso“ 2
3. Matas Margaitis 13 37 Vilnius Dinamic Martial Arts 3
4. Karolis Kalvaitis 14 41 Šakiai „Ošimas“
5. Darvydas Šakys 13 45 Jurbarkas „Pantera“

Svorio kategorija 50 kg               Amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Jaronimas Domanskis 13 47 Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Paulius Jokubaitis 13 50 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Povilas Olekas 12 48 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Ernestas Grybauskas 11 47 Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija 55 kg               Amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aivaras Simonaitis 12 55 Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Andrius Dailidė 15 50 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Tadas Lilionis 15 53 Molėtai „Igoramas“ 3
4. Mindaugas Jakas 13 55 Ukmergė „Dziudo“
5. Kastytis Tamošaitis 13 51 Šakiai „Ošimas“
6. Dainius Bikmanas 13 54 Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija 60 kg               Amžiaus grupė nuo 12m.  iki 15 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Akstinas 15 60 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Juozas Kardauskas 15 58 Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija 65   kg             Amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tadas Bernotavičius 14 65 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Mantas Stankis 14 58 Kaunas „Juozo Vinsos“ 2
3. Vaidas Mačiulevičius 15 64 Molėtai „Igoramas“ 3

Svorio kategorija virš 65   kg     Amžiaus grupė nuo 12 m.  iki 15 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Klaudijus Aukštuolis 14 75 Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Vilius Baranauskas 15 72 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Marius Bakas 14 75 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Adomas Abraitis 13 74 Šakiai „Ošimas“
5. Martynas Olekas 14 78 Šakiai „Ošimas“

Svorio kategorija 60 kg                Amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Kazakas 17 52 Vilnius Dinamic Martial Arts 1
2. Paulius Mackevičius 16 55 Jurbarkas „Pantera“ 2

Svorio kategorija 65  kg               Amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ramūnas Timofėjavas 18 65 Vilnius Dinamic Martial Arts 1
2. Raividas Jarušaitis 17 65 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Vytautas Žemaitis 18 62 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Deividas Micevičius 17 64 Šakiai „Ošimas“
5. Juozas Balevičius 18 64 Šakiai“Audra”
6. Arminas Jurkevičius 16 64 Kaunas „Juozo Vinsos“

Svorio kategorija 70 kg                Amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Donatas Petrauskas 18 69 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Tomas Girdauskas 15 69,5 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Vytautas Pavalkis 17 70 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Andrius Grigaitis 16 68 Kaunas „Juozo Vinsos“

Svorio kategorija 75  kg               Amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aivaras Norkevičius 16 74,5 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Edvinas Plaušinis 17 75 Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija 80 kg                Amžiaus grupė nuo 16 m.  iki 18 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Žygimantas Paškauskas 17 77 Šakiai „Ošimas“ 1
2. Valdas Subačius 18 80 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Mindaugas Urbaitis 17 74 Šakiai „Ošimas“ 3
4. Andrius Liudvinavičius 17 80 Jurbarkas „Pantera“
5. Vytautas Vaičiulevičius 18 79,8 Šakiai „Ošimas“
6. Virmantas Račius 18 80 Šakiai“Audra”
7. Artūras Sodys 16 77 Plungė „Riteris“

Svorio kategorija 70  kg                 Amžiaus grupė nuo 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Justas Šefleris 19 70 Jurbarkas „Pantera“ 1
2. Tadas Bybartas 21 69,5 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Erikas Suslovas 22 63 Šakiai “Audra” 3

Svorio kategorija 75 kg                    Amžiaus grupė nuo 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vaidas Morkevičius 38 74,5 Kaunas „Juozo Vinsos“ 1
2. Vytautas Martinkevičius 21 72,6 Šakiai „Ošimas“ 2

Svorio kategorija 81  kg                    Amžiaus grupė nuo 19 m.  suaugę

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mindaugas Verzbickas 19 78 Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Aurimas Valionis 22 81 Kaunas „Džiudžitso“ 2
3. Andrius Abraitis 20 81 Kaunas „Džiudžitso“ 3
4. Tomas Bajorinas 21 76 Vievis „Boksidas“
5. Raimondas Sinica 24 76 Molėtai „Igoramas“

Svorio kategorija 90  kg                    Amžiaus grupė nuo 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Kovričkin 24 86 Elektrėnai „Pantera“ 1
2. Donatas Sandanavičius 27 84 Jurbarkas „Pantera“ 2
3. Aleksandr Guzejev 24 86 Vilnius 3
4. Šarūnas Dovydaitis 20 90 Kaunas „Džiudžitso“
5. Vaidas Paspirgėlis 20 85 Šakiai“Audra”

Svorio kategorija 100 kg                   Amžiaus grupė nuo 19 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Darius Nenurtas 27 93 Elektrėnai „Pantera“ 1
2. Antonas Senkevičius 23 95 Vilnius Dinamic Martial Arts 2
3. Robertas Mačenskas 50 93 Kaunas „Juozo Vinsos“ 3

Svorio kategorija 70            kg           Amžiaus grupė

Mergaitės

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aurelija Šukytė 20 67 Kaunas „Džiudžitso“ 1
2. Kamilė Ripinskaitė 16 65 Šakiai „Ošimas“ 2
3. Kornelija Narušytė 17 70 Ukmergė „Dziudo“ 3

Svorio kategorija 60               kg         Amžiaus grupė

Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gustė Adomavičiūtė 16 60 Ukmergė „Dziudo“ 1
2. Jolita Ramanauskaitė 14 56 Ukmergė „Dziudo“ 2
3. Raminta Plėšikaitė 16 58 Šakiai „Ošimas“ 3
Jurbarko džiudžitso ir kobudo
sporto klubo „Pantera“ prezidentas
Mindaugas Smirnovas
Vyr. teisėjas Vytautas Smirnovas
Vyr. sekretorė Aušra Smirnovienė